Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20246
Название: Оскарження рішення у дисциплінарній справі як факультативна стадія дисциплінарного провадження відносно адвоката
Авторы: Заборовський, Віктор Вікторович
Ключевые слова: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, адвокат; адвокатська діяльність; дисциплінарна відповідальність адвоката; оскарження рішення у дисциплінарній справі.
Дата публикации: 2017
Издательство: Ужгородський національний університет
Библиографическое описание: Заборовський В.В. Оскарження рішення у дисциплінарній справі як факультативна стадія дисциплінарного провадження відносно адвоката. Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Право. 2017. Вип. 46. Т. 2. С. 142-147. (стаття, фахове видання, включена до міжнародних наукометричних баз).
Краткий осмотр (реферат): У статті автором розкривається сутність, а також нормативне регулювання стадії оскарження рішення у дисциплінарній справі відносно адвоката. Вказується на необхідність закріплення норми, відповідно до якої оскарження рішення КДКА до ВКДКА чи суду зупиняло б його дію. Враховуючи дуалістичну природу адвокатури, яка реалізує делеговані їй державою повноваження, робиться висновок про доцільність розгляду скарг на рішення КДКА (ВКДКА) за правилами адміністративного судочинства.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20246
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.