Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20246
Назва: Оскарження рішення у дисциплінарній справі як факультативна стадія дисциплінарного провадження відносно адвоката
Автори: Заборовський, Віктор Вікторович
Ключові слова: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, адвокат; адвокатська діяльність; дисциплінарна відповідальність адвоката; оскарження рішення у дисциплінарній справі.
Дата публікації: 2017
Видавництво: Ужгородський національний університет
Бібліографічний опис: Заборовський В.В. Оскарження рішення у дисциплінарній справі як факультативна стадія дисциплінарного провадження відносно адвоката. Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Право. 2017. Вип. 46. Т. 2. С. 142-147. (стаття, фахове видання, включена до міжнародних наукометричних баз).
Короткий огляд (реферат): У статті автором розкривається сутність, а також нормативне регулювання стадії оскарження рішення у дисциплінарній справі відносно адвоката. Вказується на необхідність закріплення норми, відповідно до якої оскарження рішення КДКА до ВКДКА чи суду зупиняло б його дію. Враховуючи дуалістичну природу адвокатури, яка реалізує делеговані їй державою повноваження, робиться висновок про доцільність розгляду скарг на рішення КДКА (ВКДКА) за правилами адміністративного судочинства.
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20246
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.