Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20488
Title: Проблеми розвитку корпоративного управління корпорацій видавничо-поліграфічної галузі
Authors: Палига, Ігор Євгенович
Keywords: корпоративне управління, видавництва, поліграфічні підприємства, корпорації ВПГ, компанії, корпоративний сектор, акціонерна власність, внутрішній аудит
Issue Date: 2017
Publisher: Видавництво УжНУ "Говерла"
Series/Report no.: Економіка;
Abstract: Стаття присвячена актуальним проблемам розвитку корпоративного управління корпорацій ВПГ. Проаналізовано сучасний стан і витоки корпоративного управління та його вплив на діяльність структур корпоративного сектора економіки. У процесі дослідження структури вищого рівня управління в поліграфії (топ-менеджмент) виявлено важливі механізми поведінки менеджерів, контролю за діяльністю менеджменту з боку наглядової ради, потребу у внутрішньому аудиті. Обґрунтовано взаємодію органів корпоративного управління та перехід до глобального менеджменту для формування конкурентних переваг структур в поліграфії. На основі вирішення правових економічних, соціальних та інституційних проблем. Ключові слова: корпоративне управління, видавництва, поліграфічні підприємства, корпорації ВПГ, компанії, корпоративний сектор, акціонерна власність, внутрішній аудит.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20488
Appears in Collections:Науковий вісник УжНУ Серія: Економіка. Випуск 1 (49) Том 2 - 2017Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.