Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/21085
Название: Природні атракції на територіях природно-заповідного фонду Закарпатської області: проблеми і перспективи використання для екотуризму
Авторы: Габчак, Наталія Францівна
Дубіс, Лідія Франціва
Ключевые слова: природні ресурси, природні атракції, природоохоронні-території
Дата публикации: 2018
Издательство: Вип. 1(89) – Київ., 2018.
Библиографическое описание: Природні атракції на територіях природно-заповідного фонду Закарпатської області: проблеми і перспективи використання для екотуризму Фізична географія та геоморфологія. – Вип. 1(89) – К., 2018. – С. 5-15.
Краткий осмотр (реферат): Нині у всьому світі спостерігаємо деякі підміни понять і спотворення принципів екотуризму – дуже часто до екологічного туризму зачислюють форми туризму, які не дотримуються головних його принципів, а вплив самих екотуристів на середовище перебування посилюється і стає усе помітнішим. Тому при плануванні розвитку екотуризму на природоохоронних територіях треба добре обмірковувати, які саме форми екотуризму можна впроваджувати у конкретній місцевості без шкоди для довкілля і як забезпечити мінімальний вплив на нього самих екотуристів. Метою статті – є розробка дієвих рекомендації щодо стійкого розвитку екологічного туризму на природоохоронних територіях Закарпатської області.
Описание: Як бачимо, найрозвинутішою є екотуристична інфраструктура у Карпатському біосферному заповіднику і раніше створених національних парках «Синевир» і «Ужанський». НПП «Зачарований край» також намагається забепечити свою територію необхідними елементами, але він є наймолодшим НПП області і для цього потрібен час і ресурси. Іншою є ситуація у регіональних ландшафтних парках «Притисянський» і «Синяк» – ці, як і багато інших українських ландшафтних парків, не мають адміністрації і постійного штату працівників, тому їм важко організовувати екотуристичний рух на окреслених територіях, які, окрім усього, належать іншим землекористувачам. Саме для екотуризму потенціал в обох РЛП надзвичайний – тут зосереджені одні із найцінніших заповідних територій області, а у Притисянському – важливі у європейському масштабі території.
Тип: Image, 3-D
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/21085
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри туризму

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Збірник фізгеографія 2017рік.pdf22.67 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.