Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/26807
Назва: Корекція силової підготовленості студентів жіночої статі засобами гімнастики і фітнесу.
Інші назви: Power readiness correction of female students by gymnastics and fitness means
Автори: Товт, Валерій Адальбертович
Звонар, Василь Васильович
Мельнік, Віктор Михайлович
Сусла, Вікторія Ярославівна
Ключові слова: КОРЕКЦІЯ СИЛОВОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ СТУДЕНТІВ ЖІНОЧОЇ СТАТІ ЗАСОБАМИ ГІМНАСТИКИ І ФІТНЕСУ, Силова підготовка, гімнастика, фітнес, студенти
Дата публікації: 2019
Видавництво: ДУ «Український інститут стратегічних досліджень Міністерства охорони здоров'я України»
Бібліографічний опис: Товт В.А. Корекція силової підготовленості студентів жіночої статі засобами гімнастики і фітнесу/ В.А.Товт, В.В.Звонар, В.М.Мельник, В.Я.Сусла: Науково-практичний журнал «Україна. Здоров’я нації, № 2(55) 2019 р. – С.206-207.
Серія/номер: №2 (55);
Короткий огляд (реферат): Розроблено комплекси для студентів жіночої статі: перший комплекс вправ адаптований до виконання на учбово-тренувальних заняттях в спортивній залі; другий - до самостійного виконання в домашніх умовах. В кожному з комплексів для студентів жіночої статі передбачено по дві вправи на розвиток основних видів силових здібностей: вибухової сили, силової витривалості, статичної сили. Також при складання комплексів силових вправ враховувалася їх дія на ті чи інші групи м’язів з таким розрахунком, щоби гармонійно розвивати м’язи верхніх і нижніх кінцівок, а також м’язи передньої і задньої частини тулуба.
Опис: Для перевірки ефективності комплексів вправ силової підготовки в звичайних умовах навчання у ЗВО проведений послідовний педагогічний експеримент. Були сформовані дві вибірки студентів жіночої статі за принципом добровільної участі. В учасників експерименту був відносно однаковий рівень фізичної підготовленості. Кожна група студентів протягом місяця виконувала комплекси силових вправ на заняттях з фізичного виховання під керівництвом викладача та продовжувала їх виконання самостійно вдома. Кожен комплекс виконувався один раз на день за винятком вихідних днів протягом 15 хв. Оцінювання силової підготовленості проводилося за 3-ма тестами та з визначенням інтегральної оцінки. Перевірялися сила м'язів рук, ніг і передньої частини тулуба.
Тип: Text
Тип публікації: Тези до статті
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/26807
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри фізичного виховання
Наукові публікації кафедри фізичного виховання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Тези 19.docx17.65 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.