Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5186
Название: Діяльність українсько-чеської комісії з питань торговельно–економічного співробітництва (1993–1999 рр.).
Авторы: Корсак, Роман Володимирович
Ключевые слова: Чехія, Україна, економічні відносини
Дата публикации: 2009
Издательство: ЗакДУ
Библиографическое описание: Корсак Р. В. Діяльність українсько-чеської комісії з питань торговельно–економічного співробітництва (1993–1999 рр.). Соціально-економічні та політико-правові аспекти державного управління України в контексті процесів глобалізації. Матеріали Всеукраїнської науково–практичної конференції студетів та аспірантів ( м. Ужгород, 15-17 квітня 2009 року). / За заг. ред. Професора Ф.Г.Ващука. Ужгород:,2009. – С. 89-93.
Краткий осмотр (реферат): Комісія відмітила наявність значного потенціалу для збільшення товарообігу між країнами, але для цього необхідно привести правову базу торговельно-економічних відносин привести у відповідність до стандартів ЄС. При спробах України приєднатись до СЕFТА чеська сторона заявила, що буде підтримувати такі її домагання, але таке стане можливим лише після дотримання Україною всіх передумов вступу, головною з яких членство в ГАТТ/СОТ.
Описание: У статті проаналізовано діяльність Українсько-чеської комісії з питань торговельно–економічного співробітництва (1993–1999 рр.).
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5186
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри туристичної інфраструктури та сервісуВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.