Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5186
Назва: Діяльність українсько-чеської комісії з питань торговельно–економічного співробітництва (1993–1999 рр.).
Автори: Корсак, Роман Володимирович
Ключові слова: Чехія, Україна, економічні відносини
Дата публікації: 2009
Видавництво: ЗакДУ
Бібліографічний опис: Корсак Р. В. Діяльність українсько-чеської комісії з питань торговельно–економічного співробітництва (1993–1999 рр.). Соціально-економічні та політико-правові аспекти державного управління України в контексті процесів глобалізації. Матеріали Всеукраїнської науково–практичної конференції студетів та аспірантів ( м. Ужгород, 15-17 квітня 2009 року). / За заг. ред. Професора Ф.Г.Ващука. Ужгород:,2009. – С. 89-93.
Короткий огляд (реферат): Комісія відмітила наявність значного потенціалу для збільшення товарообігу між країнами, але для цього необхідно привести правову базу торговельно-економічних відносин привести у відповідність до стандартів ЄС. При спробах України приєднатись до СЕFТА чеська сторона заявила, що буде підтримувати такі її домагання, але таке стане можливим лише після дотримання Україною всіх передумов вступу, головною з яких членство в ГАТТ/СОТ.
Опис: У статті проаналізовано діяльність Українсько-чеської комісії з питань торговельно–економічного співробітництва (1993–1999 рр.).
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5186
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри туристичної інфраструктури та сервісуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.