Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/66016
Title: Особливості зміни рівня нейрогормонів у сироватці крові у хворих з гастроезофагеальною рефлюксною хворобою після холецистектомії
Authors: Кидибиц, Степан Степанович
Філак, Ярослав Феліксович
Сірчак, Єлизавета Степанівна
Keywords: Особливості зміни рівня нейрогормонів у сироватці крові у хворих з гастроезофагеальною рефлюксною хворобою після холецистектомії, рівень мелатоніну, рівень серотоніну, холецистектомія, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.
Issue Date: Jun-2023
Publisher: ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України», Заславський О.Ю.
Citation: Гастроентероологія. Тези науково-практичної конференції з міжнародною участю «ХІ наукова сесія Інституту гастроентерології НАМН України. Новітні технології в теоретичній та клінічній гастроентерології» (14-15 червня 2023 року, м.Дніпро). – 2023. - № 2, Том 57.– С. 131.
Series/Report no.: Гастроентерологія;Том 57, №2
Abstract: Мета: визначити зміни рівня мелатоніну (МТ) і серотоніну (СТ) у сироватці крові у хворих з гастроезофагеальною рефлюксною хворобою (ГЕРХ) після проведеної холецистектомії (ХЕ).
Type: Text
Publication type: Тези до статті
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/66016
ISSN: 2308-2097 (print), 2518-7880 (online)
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
MVZ_Gastro-2_(tom57)(zak88)-104-105.pdf115.88 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.