Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6884
Title: Тези до статті. Пропозиції та рекомендації щодо використання чеського досвіду трансформаційних реформ в Україні.
Other Titles: Suggestions and recommendations on the use of Czech experience of transformation reforms in Ukraine.
Authors: Корсак, Роман Володимирович
Keywords: Україна, Чехія, співпраця, співробітництво, економіка, Європейський Союзо
Issue Date: 2015
Citation: Тези до статті Доктор історичних наук, доцент УжНУ Корсак Р. В. «Пропозиції та рекомендації щодо використання чеського досвіду трансформаційних реформ в Україні»
Abstract: Події які відбуваються в Україні з кінця 2013 р. свідчать про бажання українського суспільства інтегруватись в європейську спільноту. Одним із адвокатів захисту цих прагнень України, завжди була Чеська Республіка. Досвід європеїзації який здійснила Чехія у різних сферах чеського суспільства протягом 1993-2003 рр., сьогодні може з успіхом бути врахований українським Урядом для ефективної побудови стандартів європейської демократії та інтеграції в Європейський Союз.
Description: Послідовне проведення економічних реформ наблизило економіку Чехії до стандартів ЄС. Зокрема, своєчасне проведення секторальних структурних змін у економіці, забезпечило конкурентноспроможність чеської продукції на світових ринках. 80 відсотків чеського експорту спрямовувалось до країн Європейського Союзу. Перед вступом у 2004 року, економіка Чехії на 70 відсотків відповідала середньому рівню країн ЄС.
Type: Text
Publication type: Тези до статті
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6884
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри туристичної інфраструктури та сервісуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.