Аналітично-порівняльне правознавство. Вип. 4. 2024 : [126] Главная страница коллекции Просмотр статистики

Просмотр
Ресурсы коллекции (Сортировка по Даты сохранения в по убыванию порядке): 21 по 40 из 126
Дата выпускаНазваниеАвтор(ы)
2024Поняття та система засобів кримінального переслідуванняПатрелюк, Д. А.
2024Забезпечення прокурором реалізації засади законності під час зупинення досудового розслідуванняКолот, Н. М.
2024Доказування стороною захисту відсутності потреби продовження строку досудового розслідуванняЗіньковський, І. П.
2024Актуальні питання збирання доказів захисником шляхом витребування від різних суб’єктів речей, відомостей та документівДульський, О. Л.
2024Невідкладний обшук: у пошуках балансу між ефективністю та дотриманням прав людиниДроздов, О. М.; Глинська, Н. В.
2024Засада рівності перед законом і судом: окремі питання правової природиДерев’янко, М. І.
2024Варіативність доказування домашнього насильства: праксеологічний аспектГловюк, І. В.; Гутник, А. В.; Коць, Є. П.
2024Засада змагальності сторін та свободи в поданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості у практиці Європейського суду з прав людиниБроновицька, О. В.
2024Penal systems in the criminal law of Ukraine and the USA: comparative legal analysisShyshenko, A.
2024Об’єкт складу кримінального правопорушення порушення законів та звичаїв війниЦирулик, С. С.
2024Органи пробації у механізмі спеціальної превенціїЦарюк, С. В.
2024Медіація в контексті домашнього насильства і насильства за ознакою статі: дебати, що тривають, і потреба в посиленні захисту постраждалихХаритонова, О. В.
2024Кримінологічна характеристика хуліганстваТолкач, А. М.
2024Персонал пробації: організаційно-правовий аспектПузирний, В. Ф.
2024Запровадження закордонного досвіду у діяльності органів пробації в УкраїніПузирний, В. Ф.; Боднар, І. В.
2024Міжнародні стандарти захисту прав засуджених та ув’язненихОлефір, Л.
2024Кримінальна відповідальність за непокору та невиконання наказу: історико-правовий аспектНавроцький, Д. М.
2024Мотив та мета зловживання впливомМішура, М. В.
2024Current problems of combating environmental crime in UkraineMarko, S. I.
2024Своєчасність як основна ознака необхідної оборониКоштура, Б. В.
Ресурсы коллекции (Сортировка по Даты сохранения в по убыванию порядке): 21 по 40 из 126
Подпишитесь на эту коллекцию, чтобы ежедневно получать уведомления по электронной почте о новых добавлениях RSS Feed RSS Feed RSS Feed