Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8194
Title: Теоретичні та практичні аспекти інтегрованих послуг як механізму підвищення конкурентоспроможності кооперативного банку
Authors: Брітченко, Ігор Геннадійович
Момот, Олександр Михайлович
Keywords: банківський бізнес, кооперативні банки, акції, Інтегровані банківські послуги, кооперативні принципи, ринок банківських продуктів, конкурентоспроможність, лідуючі позиції, збільшення клієнтської бази банку, збільшення ресурсної бази банку, сегменти ринку банківських продуктів, інтегровані послуги
Issue Date: 2009
Publisher: Стаття в електронному журналі Українська кооперація (www.ukrcoop-journal.com.ua)
Citation: Брітченко І.Г., Момот О.М. Теоретичні та практичні аспекти інтегрованих послуг як механізму підвищення конкурентоспроможності кооперативного банку // Українська кооперація – 2009. - № 2.
Abstract: Традиційні умови ведення банківського бізнесу дозволяють задовольнити переважно одну потребу власників кооперативного банку – потребу в отриманні дивідендів на власний пай (акцію) від ведення банківського бізнесу заснованим ними кооперативним банком. Інтегровані банківські послуги створюють унікальну можливість задовольнити безпосередній попит у банківських послугах для пайовиків або співвласників банку. Вони цілком відповідають специфіці функціонування кооперативних банків та дозволяють втілити кооперативні принципи в повному обсязі. На сучасному етапі розвитку ринку банківських продуктів лідерами ринку виступають банки, котрі володіють найбільшим розміром власного капіталу. Застосування інтегрованих послуг дозволяє банкам, що займають серединне становище на ринку, суттєво підвищити конкурентоспроможність та зайняти лідуючі позиції на ринку без збільшення розміру власного капіталу. Це можливо внаслідок виникнення можливостей суттєвого збільшення клієнтської та ресурсної бази банку, оволодіння новими сегментами ринку банківських продуктів та неминучою втратою частини ринку банками, що не впровадять інтегровані послуги.
Description: Традиційні умови ведення банківського бізнесу дозволяють задовольнити переважно одну потребу власників кооперативного банку – потребу в отриманні дивідендів на власний пай (акцію) від ведення банківського бізнесу заснованим ними кооперативним банком. Інтегровані банківські послуги створюють унікальну можливість задовольнити безпосередній попит у банківських послугах для пайовиків або співвласників банку. Вони цілком відповідають специфіці функціонування кооперативних банків та дозволяють втілити кооперативні принципи в повному обсязі. На сучасному етапі розвитку ринку банківських продуктів лідерами ринку виступають банки, котрі володіють найбільшим розміром власного капіталу. Застосування інтегрованих послуг дозволяє банкам, що займають серединне становище на ринку, суттєво підвищити конкурентоспроможність та зайняти лідуючі позиції на ринку без збільшення розміру власного капіталу. Це можливо внаслідок виникнення можливостей суттєвого збільшення клієнтської та ресурсної бази банку, оволодіння новими сегментами ринку банківських продуктів та неминучою втратою частини ринку банками, що не впровадять інтегровані послуги.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8194
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри фінансів і банківської справи

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
26.doc237 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.