Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8554
Title: Дослідження розв’язків інтегральних крайових задач
Other Titles: The investigation of solutions of the integral boundary-value problems
Authors: Варга, Яна Володимирівна
Keywords: розв'язки нелiнiйних систем, диференціальні рівняння
Issue Date: 2015
Publisher: Видавництво УжНУ "Говерла"
Citation: Варга, Я. В. Дослідження розв’язків інтегральних крайових задач [Текст] / Я. В. Варга // Науковий вісник Ужгородського університету : Серія : Математика і інформатика / редкол.: В.В. Маринець (гол. ред.), І.І. Король, М.Д. Бабич, О.Ф. Волошин та ін. – Ужгород: Видавництво УжНУ "Говерла", 2015. – Вип. 1 (26). – С. 23–34. – Бібліогр. : с. 34 (8 назв).
Series/Report no.: Математика і інформатика;
Abstract: Застосовано новий пiдхiд для дослiдження iснування та побудови наближених розв'язкiв не- лiнiйних систем звичайних диференцiальних рiвнянь, пiдпорядкованих нелiнiйним iнтегральним крайовим умовам, якi залежнi вiд похiдної. Доцiльнiсть запропонованої технiки показано на прикладi нелiнiйної iнтегральної крайової задачi з двома розв'язками.
We give a new approach for the investigation of existence and construction of an approximate solutions of nonlinear non-autonomous systems of ordinary differential equations under nonlinear integral boundary conditions depending on the derivative. The constructivity of a suggested tech- nique is shown on the example of non-linear integral boundary value problem with two solutions.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8554
Appears in Collections:Науковий вісник УжНУ Серія: Математика і інформатика. Випуск 26 №1 - 2015



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.