Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9400
Title: Бухгалтерський облік у галузях економіки
Other Titles: Accounting in the economy
Authors: Даньків, Йосип Якимович
Лучко, Михайло Романовисч
Остап'юк, Мирослав Ярославович
Keywords: Бухгалтерський облік: галузях економіки
Issue Date: 2007
Publisher: Київ, Знання, 2007
Citation: Бухгалтерський облік у галузях економіки [Текст] : навч. посіб. / Й. Я. Даньків, М. Р. Лучко, М. Я. Остап'юк. 3-тє вид., переробл. і доповн. К. : Знання, 2007. 243 с. Бібліогр.: с. 213-228.- ISBN 9663462655
Series/Report no.: Вища освіта ХХІ століття;
Abstract: У навчальному посібнику розкриті особливості бухгалтерського обліку у будівництві, сільському господарстві, торгівлі, на підприємствах громадського харчування та на транспорті з врахуванням вимог Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств та організацій, який введений у дію з 1 січня 2000 року . Навчальний посібник розрахований на тих студентів, які згідно навчальних планів підготовки бакалаврів економіки та підприємництва у вищих навчальних закладах 3 і 4 рівнів акредитації за напрямом підготовки 0501- Економіка, комерція та підприємництво з фаху 6.050100 “Облік і аудит”, крім бухгалтерського обліку в промисловості, вивчають також і особливості бухгалтерського обліку в інших галузях економіки України, зокрема, будівництві, сільському господарстві, торгівлі, громадському харчуванні та на транспорті.
Description: Розкриті особливості бухгалтерського обліку у будівництві, сільському господарстві, торгівлі, на підприємствах громадського харчування та на транспорті.
Type: Text
Publication type: Книга, підручник
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9400
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.