Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9400
Назва: Бухгалтерський облік у галузях економіки
Інші назви: Accounting in the economy
Автори: Даньків, Йосип Якимович
Лучко, Михайло Романовисч
Остап'юк, Мирослав Ярославович
Ключові слова: Бухгалтерський облік: галузях економіки
Дата публікації: 2007
Видавництво: Київ, Знання, 2007
Бібліографічний опис: Бухгалтерський облік у галузях економіки [Текст] : навч. посіб. / Й. Я. Даньків, М. Р. Лучко, М. Я. Остап'юк. 3-тє вид., переробл. і доповн. К. : Знання, 2007. 243 с. Бібліогр.: с. 213-228.- ISBN 9663462655
Серія/номер: Вища освіта ХХІ століття;
Короткий огляд (реферат): У навчальному посібнику розкриті особливості бухгалтерського обліку у будівництві, сільському господарстві, торгівлі, на підприємствах громадського харчування та на транспорті з врахуванням вимог Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств та організацій, який введений у дію з 1 січня 2000 року . Навчальний посібник розрахований на тих студентів, які згідно навчальних планів підготовки бакалаврів економіки та підприємництва у вищих навчальних закладах 3 і 4 рівнів акредитації за напрямом підготовки 0501- Економіка, комерція та підприємництво з фаху 6.050100 “Облік і аудит”, крім бухгалтерського обліку в промисловості, вивчають також і особливості бухгалтерського обліку в інших галузях економіки України, зокрема, будівництві, сільському господарстві, торгівлі, громадському харчуванні та на транспорті.
Опис: Розкриті особливості бухгалтерського обліку у будівництві, сільському господарстві, торгівлі, на підприємствах громадського харчування та на транспорті.
Тип: Text
Тип публікації: Книга, підручник
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9400
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.