Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9525
Название: Податковий облік в системі господарського обліку
Другие названия: Tax accounting system of economic accounting
Авторы: Даньків, Йосип Якимович
Недошитко, Олег Іванович
Остап'юк, Мирослав Ярославович
Ключевые слова: Податковий облік, Система господарського обліку, податковий облік, реформування економіки України.
Дата публикации: 28-дек-2002
Издательство: Київ-Ужгород-Ніредьгаза: Ніредьгазський державний університет (Угорщина)
Библиографическое описание: Даньків Й.Я. Податковий облік в системі господарського обліку / Й.Я. Даньків, О.І. Недошитко , М.Я. Остап’юк // Проблеми економічного та соціального розвитку регіону і практика наукового експерименту: Науково-технічний збірник - Випуск №18 - Київ-Ужгород-Ніредьгаза: Ніредьгазський державний університет (Угорщина).- 2002. С.91 – 98.
Серия/номер: Науково-технічний збірник;Випуск № 18. - 2002. -С.91-98.
Краткий осмотр (реферат): В статті досліджені теоретичні засади податкового обліку, його місце у системі господарського обліку, спільне і відмінності від бухгалтерського обліку, перспективи його подальшого розвитку в зв'язку з реформуванням економіки України і законодавчого регулювання податків в нашій державі.
Описание: Досліджені теоретичні засади податкового обліку, його місце у системі господарського обліку та перспективи його подальшого розвитку в зв'язку з реформуванням економіки України і законодавчого регулювання податків в нашій державі.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9525
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.