Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9525
Назва: Податковий облік в системі господарського обліку
Інші назви: Tax accounting system of economic accounting
Автори: Даньків, Йосип Якимович
Недошитко, Олег Іванович
Остап'юк, Мирослав Ярославович
Ключові слова: Податковий облік, Система господарського обліку, податковий облік, реформування економіки України.
Дата публікації: 28-гру-2002
Видавництво: Київ-Ужгород-Ніредьгаза: Ніредьгазський державний університет (Угорщина)
Бібліографічний опис: Даньків Й.Я. Податковий облік в системі господарського обліку / Й.Я. Даньків, О.І. Недошитко , М.Я. Остап’юк // Проблеми економічного та соціального розвитку регіону і практика наукового експерименту: Науково-технічний збірник - Випуск №18 - Київ-Ужгород-Ніредьгаза: Ніредьгазський державний університет (Угорщина).- 2002. С.91 – 98.
Серія/номер: Науково-технічний збірник;Випуск № 18. - 2002. -С.91-98.
Короткий огляд (реферат): В статті досліджені теоретичні засади податкового обліку, його місце у системі господарського обліку, спільне і відмінності від бухгалтерського обліку, перспективи його подальшого розвитку в зв'язку з реформуванням економіки України і законодавчого регулювання податків в нашій державі.
Опис: Досліджені теоретичні засади податкового обліку, його місце у системі господарського обліку та перспективи його подальшого розвитку в зв'язку з реформуванням економіки України і законодавчого регулювання податків в нашій державі.
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9525
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.