Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9560
Title: Особливості обліку векселів у США та Україні
Other Titles: Features discounting bills in the US and Ukraine
Authors: Даньків, Йосип Якимович
Русин, Надія Павлівна
Штулер, Ганна Гордіївна
Keywords: Бухгалтерський облік: векселів, вексель вексельний обіг обік векселі США Україна.
Issue Date: 28-Nov-2004
Citation: Даньків Й.Я. Особливості обліку векселів у США та Україні / Й.Я. Даньків, Н.П. Русин, Г.Г. Штулер // Науковий вісник Ужгородського університету. - Серія: Економіка. Випуск 16. - Ужгород, 2004. - С.160-164. ISSN: 0869-0782.
Series/Report no.: Серія: Економіка;Випуск 16. - 2004. - С.160-164. ISSN: 0869-0782.
Abstract: В статті розглянуті питання розрахунків підприємств та фірм США з постачальниками а також з банками. На конкретних прикладах наведено розрахунки суми відсотків по векселях суми що отримані в результаті дисконтування векселів а також відображення господарських операцій з векселями на рахунках бухгалтерського обліку. Відображені також питання щодо значення обліку векселів в США для широкомасштабного введення вексельного обігу та вдосконалення обліку векселів в Україні.
Description: Досліджені питання розрахунків підприємств та фірм США з постачальниками а також з банками. Відображено значення обліку векселів в США для широкомасштабного введення вексельного обігу та вдосконалення обліку векселів в Україні.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9560
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.