Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9386
Название: Облік витрат і формування собівартості автотранспортних перевезень
Другие названия: Cost accounting and formation of the cost road transport
Авторы: Даньків, Йосип Якимович
Остап'юк, Мирослав Ярославович
Ценклер, Наталія Іванівна
Ключевые слова: Бухгалтерський облік: Витрати., Облік, витрати, собівартість, транспортні перевезення
Дата публикации: 28-ноя-2013
Издательство: Мукачівський державний університет
Библиографическое описание: Даньків Й.Я. Облік витрат і формування собівартості автотранспортних перевезень / Й.Я. Даньків, М.Я.Остап'юк, Н.І. Ценклер // Тези: Інтернет-конференція МДУ Актуальні проблеми обліково – аналітичного процесу в управлінні підприємницькою діяльністю: Матеріали І Міжнародної науково-практичної інтернет - конференції, 2013 р., 28 листопада, м. Мукачево. – 246с.-Електронний доступ:http://msu.edu.ua/wp-content/uploads/2014/01/%D0%97%D0%B1%D1%96%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D1%82%D0%B5%D0%B7-2013-17.01.14.pdf С.50-54.
Серия/номер: Тези інтернет-конференції;
Краткий осмотр (реферат): Виробнича діяльність підприємств автомобільного транспорту загального користування досить різноманітна. Вони виконують основний об'єм перевезень на внутріміських, внутріобласних, міжміських та міжнародних магістралях. За формою власності, автотранспортні підприємства (АТП) поділяються на державні, із змішаною формою власності та приватні. За цих умов важливе значення на підприємствах автотранспорту має належна організацію обліку. Якщо в плані обліку основних засобів, матеріальних цінностей, заробітної плати, відрахувань на соціальні потреби, грошових коштів та інших об'єктів обліку існує майже єдина, характерна для всіх галузей України методика, то в плані обліку і калькулювання автомобільних послуг, на сьогодні немає чіткої облікової політики. Тому нами запропонована методика обліку витрат і калькулювання собівартості перевезень (робіт, послуг) на транспорті України з врахуванням набутого теоретичного та практичного досвіду.
Описание: Досліджені питання складу витрат автотранспортних перевезень, їх обліку і формування собівартості.
Тип: Text
Тип публикации: Тези до статті
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9386
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.