Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9386
Назва: Облік витрат і формування собівартості автотранспортних перевезень
Інші назви: Cost accounting and formation of the cost road transport
Автори: Даньків, Йосип Якимович
Остап'юк, Мирослав Ярославович
Ценклер, Наталія Іванівна
Ключові слова: Бухгалтерський облік: Витрати., Облік, витрати, собівартість, транспортні перевезення
Дата публікації: 28-лис-2013
Видавництво: Мукачівський державний університет
Бібліографічний опис: Даньків Й.Я. Облік витрат і формування собівартості автотранспортних перевезень / Й.Я. Даньків, М.Я.Остап'юк, Н.І. Ценклер // Тези: Інтернет-конференція МДУ Актуальні проблеми обліково – аналітичного процесу в управлінні підприємницькою діяльністю: Матеріали І Міжнародної науково-практичної інтернет - конференції, 2013 р., 28 листопада, м. Мукачево. – 246с.-Електронний доступ:http://msu.edu.ua/wp-content/uploads/2014/01/%D0%97%D0%B1%D1%96%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D1%82%D0%B5%D0%B7-2013-17.01.14.pdf С.50-54.
Серія/номер: Тези інтернет-конференції;
Короткий огляд (реферат): Виробнича діяльність підприємств автомобільного транспорту загального користування досить різноманітна. Вони виконують основний об'єм перевезень на внутріміських, внутріобласних, міжміських та міжнародних магістралях. За формою власності, автотранспортні підприємства (АТП) поділяються на державні, із змішаною формою власності та приватні. За цих умов важливе значення на підприємствах автотранспорту має належна організацію обліку. Якщо в плані обліку основних засобів, матеріальних цінностей, заробітної плати, відрахувань на соціальні потреби, грошових коштів та інших об'єктів обліку існує майже єдина, характерна для всіх галузей України методика, то в плані обліку і калькулювання автомобільних послуг, на сьогодні немає чіткої облікової політики. Тому нами запропонована методика обліку витрат і калькулювання собівартості перевезень (робіт, послуг) на транспорті України з врахуванням набутого теоретичного та практичного досвіду.
Опис: Досліджені питання складу витрат автотранспортних перевезень, їх обліку і формування собівартості.
Тип: Text
Тип публікації: Тези до статті
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9386
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.