Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9562
Title: Економічний зміст прибутку та облік його використання в умовах трансформування економіки
Other Titles: The economic content of accounting earnings and its use in economic transition
Authors: Даньків, Йосип Якимович
Шеверя, Ярослав Вікторович
Keywords: Бухгалтерський облік: прибутку, Прибуток, чистий прибуток, нерозподілений прибуток, використання прибутку, дивіденди, статутний капітал, резервний капітал, фонд інвестування.
Issue Date: 28-Nov-2005
Publisher: ДВНЗ "Ужгородський національний університет"
Citation: Даньків Й.Я. Економічний зміст прибутку та облік його використання в умовах трансформування економіки / Й.Я. Даньків, Я.В. Шеверя // Науковий вісник Ужгородського університету. - Серія: Економіка. Випуск 18. - Ужгород, 2005. - С.222-228. ISSN: 0869-0782.
Series/Report no.: Серія: Економіка;Випуск 18. - 2005. - С.222-228. ISSN: 0869-0782.
Abstract: В статті обґрунтовується, що метою будь-якого підприємства в ринкових умовах є отримання прибутку. Отримавши прибуток, підприємство неодмінно стикається з проблемами його використання, тобто воно повинно приймати рішення щодо пропорцій розподілу прибутку між різними напрямами його використання. Досліджується місце і роль прибутку в сучасних ринкових умовах, розглянуті недоліки та перспективи використання прибутку на підприємстві.
Description: Досліджується місце і роль прибутку в сучасних ринкових умовах, розглянуті недоліки та перспективи використання прибутку на підприємстві.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9562
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.