Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9562
Название: Економічний зміст прибутку та облік його використання в умовах трансформування економіки
Другие названия: The economic content of accounting earnings and its use in economic transition
Авторы: Даньків, Йосип Якимович
Шеверя, Ярослав Вікторович
Ключевые слова: Бухгалтерський облік: прибутку, Прибуток, чистий прибуток, нерозподілений прибуток, використання прибутку, дивіденди, статутний капітал, резервний капітал, фонд інвестування.
Дата публикации: 28-ноя-2005
Издательство: ДВНЗ "Ужгородський національний університет"
Библиографическое описание: Даньків Й.Я. Економічний зміст прибутку та облік його використання в умовах трансформування економіки / Й.Я. Даньків, Я.В. Шеверя // Науковий вісник Ужгородського університету. - Серія: Економіка. Випуск 18. - Ужгород, 2005. - С.222-228. ISSN: 0869-0782.
Серия/номер: Серія: Економіка;Випуск 18. - 2005. - С.222-228. ISSN: 0869-0782.
Краткий осмотр (реферат): В статті обґрунтовується, що метою будь-якого підприємства в ринкових умовах є отримання прибутку. Отримавши прибуток, підприємство неодмінно стикається з проблемами його використання, тобто воно повинно приймати рішення щодо пропорцій розподілу прибутку між різними напрямами його використання. Досліджується місце і роль прибутку в сучасних ринкових умовах, розглянуті недоліки та перспективи використання прибутку на підприємстві.
Описание: Досліджується місце і роль прибутку в сучасних ринкових умовах, розглянуті недоліки та перспективи використання прибутку на підприємстві.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9562
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.