Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9562
Назва: Економічний зміст прибутку та облік його використання в умовах трансформування економіки
Інші назви: The economic content of accounting earnings and its use in economic transition
Автори: Даньків, Йосип Якимович
Шеверя, Ярослав Вікторович
Ключові слова: Бухгалтерський облік: прибутку, Прибуток, чистий прибуток, нерозподілений прибуток, використання прибутку, дивіденди, статутний капітал, резервний капітал, фонд інвестування.
Дата публікації: 28-лис-2005
Видавництво: ДВНЗ "Ужгородський національний університет"
Бібліографічний опис: Даньків Й.Я. Економічний зміст прибутку та облік його використання в умовах трансформування економіки / Й.Я. Даньків, Я.В. Шеверя // Науковий вісник Ужгородського університету. - Серія: Економіка. Випуск 18. - Ужгород, 2005. - С.222-228. ISSN: 0869-0782.
Серія/номер: Серія: Економіка;Випуск 18. - 2005. - С.222-228. ISSN: 0869-0782.
Короткий огляд (реферат): В статті обґрунтовується, що метою будь-якого підприємства в ринкових умовах є отримання прибутку. Отримавши прибуток, підприємство неодмінно стикається з проблемами його використання, тобто воно повинно приймати рішення щодо пропорцій розподілу прибутку між різними напрямами його використання. Досліджується місце і роль прибутку в сучасних ринкових умовах, розглянуті недоліки та перспективи використання прибутку на підприємстві.
Опис: Досліджується місце і роль прибутку в сучасних ринкових умовах, розглянуті недоліки та перспективи використання прибутку на підприємстві.
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9562
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.